czwartek, 12 marca 2015

Dzień dobry w czwarek

Mam ostatnio ciężki czas. Zaczyna mi doskwierać brak pracy. Tzn. dobrze mi jest w domu, lubię zajmować się domem, gotować, mam czas na swoje hobby. Ale zaczynam powoli odczuwać strach przed tym co będzie jak pracy nie znajdę. Nie chcę już wracać do sklepu, a mojej wymarzonej pracy tak łatwo nie dostanę. Zaczynam panikować :)

Dobrze, że jest już tak ładnie, że świeci słońce, że mogę ozdabiać dom kwitnącymi kwiatami. Jakie macie plany na weekend? My jedziemy na działkę na cały dzień, będzie ok. Codziennie jeżdżę na rowerze, łapię pierwsze promienie słońca i obserwuję przyrodę.

Jakoś to będzie, prawda?
8 komentarzy:

 1. Każdy czas ma swoje zalety i wady ... mi tak bardzo teraz właśnie brakuje chwili na hobby, na czytanie, na spacer. Chciałabym na trochę popaść w błogie lenistwo. Ciesz się tymi chwilami, bo tak kreatywna osoba na pewno niebawem znajdzie tą wymarzoną pracę :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnie korzystaj z wolnych chwil. Szlifuj pasje, rozwijaj zainteresowania :) zanim się obejrzysz będziesz mieć nową pracę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie dobrze! Ja też ostatnio przeżywałam dość ciężkie chwile, jest już lepiej :)
  Widzę, że sposób na relaks mamy podobny (skandynawskie kryminały)
  Pozdrawiam cieplutko! Zuza
  http://myhouseofhappiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, nie przejmuj się wszystko będzie dobrze!!!
  Śliczne kwiatuszki u ciebie:)
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jakoś to będzie tylko - BĘDZIE DOBRZE! :) Wierz mi , jestem urodzoną optymistką i wiem, że wiele rzeczy zależy od naszego nastawienia , dlatego myśl pozytywnie - idzie wiosna, słoneczko zaczyna nas dopieszczać, mamy więcej energii - do życia, do działania! I TOBIE się uda, a ja trzymam za Ciebie kciuki!!!! Ściskam Cię mocno, Magda

  OdpowiedzUsuń
 6. Po burzy zawsze przychodzi słońce, tak , że nie martw się, trudniejsze chwile miną i wszystko dobrze się ułoży :)
  Piękna prymulka, taka słoneczna i wiosenna :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniu, najwięcej zależy od Ciebie, od optymizmu i dobrego nastawienia. Jesteś zdolna, utalentowana, masz hobby, robisz to co lubisz... uda Ci się!
  Pói co trzymam kciuki i głowa do góry, to LEPSZE przed Tobą...
  Pozdraeiam,
  Martita

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno bedzie dobrze! Wiosna nastraja pozytywnie i tego sie trzymaj :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję! ♥♥♥